Videozáznamy rôzneho druhu - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Štúdio VMB
Prejsť na obsah
Videozáznamy z podujatí
Spoločenské a  športové podujatia sú zaujímavé svojou jedinečnosťou aj v prípade, že  sa každoročne, alebo v určitých intervaloch opakujú. Majú svoju  jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru a priebeh so svojim zaujímavým programom, exkluzívnymi hosťami, jedinečnými víťazstvami či úsmevnými  trapasmi. Preto je určite zaujímavé zachytiť tieto udalosti v krátkej  reportáži, alebo zázname.

Bohaté  skúsenosti nazbierané počas 25 rokov pri natáčaní rôznych dokumentov a  záznamov môžeme zúročiť aj pri zázname Vašej akcie. Celý proces od  záznamu trojčipovou kamerou cez spracovanie je prevádzané na profesionálnom technickom zariadení čo Vám zaistí vysokú a profesionálnu  kvalitu záznamu.

Medzi  najznámejšie zrealizované projekty patria: MS v naturálnej  kulturistike, Miss Fitness, Turčianske hry, koncerty ZUŠ Martin, Miss  stredných škôl, Znievske dni cyklistiky, Medzinárodný festival mládeže,  DEEP danceleague...

V  dnešnej dobe je zaujímavou formou aj krádky videoklip, ktorý v skratke  vykresľuje čo sa udialo na akcií či podujatí. Jeho použitie je veľmi  široké.

Pri  spracovaní videozáznamu je potrebné zvoliť si najvhodnejší formát. V  súčasnosti je zaužívaný formát obrazu 16:9 ale v prípade záujmu je možné  Vám pripraviť záznam aj vo formáte 4:3. V neposlednom rade je potrebné  si zvoliť aj médium, na ktoré bude Váš záznam uložený. Vhodnosť média sa  odvíja od zvolenej kvality obrazu na zázname. Štandardný obraz tzv. SD,  pre ktoré je vhodné  DVD a USB kľúč či disk, alebo FullHD, kde je  vhodným médiom BD prípadne USB kľúč či disk. V dobe internetu je  samozrejmá príprava videa aj pre tieto účely, kde sú vhodné krátke  minutáže.

Dokumentárne, náučné a propagačné filmy

Táto kategória  videoprogramov sa pripravuje v časovom predstihu. Pripravíme bodový, či  orientačný scenár, tak aby spĺňal predstavy a potreby klienta. Účelom je  zrozumiteľnou formou zhustiť informácie do krátkeho audiovizuálneho  celku, ktorý môže byť využitý ako súčasť výkladu, alebo poskytovať  informácie úplne samostatne zverejnením na internete a súčasne webovej  stránke. Tento druh propagácie sa javí ako veľmi účinný pri propagovaní  výrobkov. Pomáha pri zviditeľnení výrobku, služby a aj webovej stránky.

Veľmi  dobre sa takéto programy osvedčili ako podporné programy pri postupe a  ukážke masáži, alebo návode a postupe prác ako je tapetovanie, opravy  vodovodných rozvodov, ukážke dovolenkových destinácii,  ubytovacích  možnosti a podobne. Výhodou oproti fotografii je, že môžete slovom  dotvoriť klientovi predstavu a ponúknuť zaujímavou formou ďalšie služby  či podporu.
Návrat na obsah