Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Videozáznamy z podujatí
Spoločenské a športové podujatia sú zaujímavé svojou jedinečnosťou aj v prípade, že sa každoročne, alebo v určitých intervaloch opakujú. Majú svoju jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru a priebeh so svojim zaujímavým programom, exkluzívnymi hosťami, jedinečnými víťazstvami či úsmevnými trapasmi. Preto je určite zaujímavé zachytiť tieto udalosti v krátkej reportáži, alebo zázname.

Bohaté skúsenosti nazbierané počas 25 rokov pri natáčaní rôznych dokumentov a záznamov môžeme zúročiť aj pri zázname Vašej akcie. Celý proces od záznamu trojčipovou kamerou cez spracovanie je prevádzané na profesionálnom technickom zariadení čo Vám zaistí vysokú a profesionálnu kvalitu záznamu.

Medzi najznámejšie zrealizované projekty patria: MS v naturálnej kulturistike, Miss Fitness, Turčianske hry, koncerty ZUŠ Martin, Miss stredných škôl, Znievske dni cyklistiky, Medzinárodný festival mládeže, DEEP danceleague...

V dnešnej dobe je zaujímavou formou aj krádky videoklip, ktorý v skratke vykresľuje čo sa udialo na akcií či podujatí. Jeho použitie je veľmi široké.

Pri spracovaní videozáznamu je potrebné zvoliť si najvhodnejší formát. V súčasnosti je zaužívaný formát obrazu 16:9 ale v prípade záujmu je možné Vám pripraviť záznam aj vo formáte 4:3. V neposlednom rade je potrebné si zvoliť aj médium, na ktoré bude Váš záznam uložený. Vhodnosť média sa odvíja od zvolenej kvality obrazu na zázname. Štandardný obraz tzv. SD, pre ktoré je vhodné  DVD a USB kľúč či disk, alebo FullHD, kde je vhodným médiom BD prípadne USB kľúč či disk. V dobe internetu je samozrejmá príprava videa aj pre tieto účely, kde sú vhodné krátke minutáže.

Dokumentárne, náučné a propagačné filmy

Táto kategória videoprogramov sa pripravuje v časovom predstihu. Pripravíme bodový, či orientačný scenár, tak aby spĺňal predstavy a potreby klienta. Účelom je zrozumiteľnou formou zhustiť informácie do krátkeho audiovizuálneho celku, ktorý môže byť využitý ako súčasť výkladu, alebo poskytovať informácie úplne samostatne zverejnením na internete a súčasne webovej stránke. Tento druh propagácie sa javí ako veľmi účinný pri propagovaní výrobkov. Pomáha pri zviditeľnení výrobku, služby a aj webovej stránky.

Veľmi dobre sa takéto programy osvedčili ako podporné programy pri postupe a ukážke masáži, alebo návode a postupe prác ako je tapetovanie, opravy vodovodných rozvodov, ukážke dovolenkových destinácii,  ubytovacích možnosti a podobne. Výhodou oproti fotografii je, že môžete slovom dotvoriť klientovi predstavu a ponúknuť zaujímavou formou ďalšie služby či podporu.

Svadobné video
Kameraman na svadbu
Video zo svadobného dňa
Stužková
Kameraman na stužkovú
Video zo stužkovej
Náučné videofilmy
Propagačné filmy
Videozáznamy
Webstránky
Návrh a relizácia
Fotografovanie
Grafické návrhy
Návrh lôg, vizitky
Propagačné materiály

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky