Navrh a výroba webstránok - Študio VMB - svadobné video Martin, kameraman na svadbu Martin, kameraman na sužkovú, video stužková, video zo svadby Martin

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Návrh a výroba webstránok
Dnešná doba čerpá informácie hlavne z internetu. Preto ak podnikáme, alebo predávame nejaký tovar, či službu je nevyhnutné dať o sebe vedieť aj prostredníctvom internetu.

Radi Vám poradíme nájsť najvhodnejšie riešenie pre prezentáciu Vašej firmy   prostredníctvom webovej stránky. Pripravíme pre Vás riešenie od návrhu loga, vizitky, hlavičkového papiera, propagačných materiálov pre rôzne média až po billboard.

V súčasnosti je zaujímavou alternatívou prezentácia prostredníctvom videosekvencií. Umiestnenie videa na internete má viac výhod - má veľkú výpovednú silu  a to zlúčením vizuálnej zložky  so zvukovou, čím klient nadobudne presnú predstavu o spôsobe výroby, vlastnostiach výrobku, výhodách služby a získa presnejšiu predstavu o Vašom produkte, potenciálnom výrobku. Pomôže Vám aj vo zviditeľnení a tým zvýšení návštevnosti Vašej webovej stránky.

K výrobe väčšiny webových stránok patria aj fotografie, ktoré je možné čerpať z Vašich zdrojov, alebo Vám fotografie urobíme, prípadne poradíme ako ich spraviť tak, aby vystihovali Vaše predstavy a potreby.

Pri štarte novej webovej stránky pre človeka neznalého problematiky vznikajú rôzne úskalia ako je vytvorenie najvhodnejšej domény, registrácia, webhosting (ktorý môže byť bezplatný), e-mailová adresa a s tým súvisiace nastavenia. Radi Vás týmito úskaliami prevedieme tak aby ste minimalizovali Vaše náklady a pritom naplnili svoj účel a predstavy.

Nemalým problémom pre "nezasväteného" býva pri zrealizovaní webstránky aj jej nastavenie tak, aby ju vyhľadávače našli pri zadaní Vašej problematiky do vyhľadávača - čomu sa hovorí optimalizácia webových stránok. Nestačí mať "šikovnú"  webstránku, ale dôležité je jej nájdenie vyhľadávačmi. Radi Vám pomôžeme aj pri riešení tohto problému.
Zrealizované webové stránkyvarinsky.eu
stavbyrodinnychdomov.sk
cistenievozidiel.sk

babiahora.sk
oker.sk
rici.sk

turieckremnicko.sk
hotelhradok.eu
stolarstvokapusta.sk
bicom.sk
Svadobné video
Kameraman na svadbu
Video zo svadobného dňa
Stužková
Kameraman na stužkovú
Video zo stužkovej
Náučné videofilmy
Propagačné filmy
Videozáznamy
Webstránky
Návrh a relizácia
Fotografovanie
Grafické návrhy
Návrh lôg, vizitky
Propagačné materiály

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky