Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Svadobné video alebo kameraman na svadbu
Svadobný deň patrí medzi najdôležitejšie dni v našom živote. Videozáznam z tohto dňa Vám pomôže uchovať spomienky na tento nádherný deň stále živé. Ponúkame Vám zhotovenie videozáznamu z Vašej svadby, s využitím 25 rokov skúsenosti pri výrobe a spracovaní záznamov, dokumentov či propagačných filmov.

Samozrejmosťou sú profesionálny, citlivý prístup a diskrétnosť. Našim cieľom je Vaša spokojnosť. Na stretnutí Vám predvedieme ukážky už zrealizovaných prác a ponúkneme možnosti pre spracovanie Vášho svadobného dňa. Preberieme priebeh celého svadobné dňa po jednotlivých častiach. Prispôsobíme Vašim predstavám a zvolíme najvhodnejšie možnosti spracovania s ohľadom na prípadné špecifiká. Po stretnití budete mať predstavu ako bude Váš svadobný záznam natočený a spracovaný.

Určite máte svoju predstavu o cene záznamu. Ponúkame Vám možnosť cenu, spôsob spracovania, či natáčania prispôsobiť Vašim potrebám či predstavám. Záruka na prácu.
Celý proces od záznamu trojčipovou FullHD kamerou cez spracovanie je prevádzané na profesionálnom technickom zariadení čo Vám zaistí vysokú a profesionálnu kvalitu záznamu.
Poradíme vhodný formát aj ako si video archivovať. Záleží od Vami zvolenej kvality obrazu. Štandardný obraz tzv. SD, pre ktoré je vhodné  DVD a USB kľúč, disk, alebo FullHD, kde je vhodným médiom BD prípadne USB kľúč, alebo disk.

Na čo si dať pozor, aby ste neboli sklamaný. Pri výbere kameramana, neprihliadajte len na klip. Často sú svadobné klipy pekne spravené, ale okrem úvodu je to aj jedniná spracovaná časť. Pozrite si celý reálny svadobný záznam, či je spracovaný, či má pružný strih, či nie je zdĺhavý, či nechýbajú na obraze časti hlavy. Veľa krát sa točí fotoaparátom, ktorý má malú hĺbku ostrosti, ktorý je ideálny pre romantické klipy, ale nie pre záznam svadobného dňa. Nedostakom takto vytvoreného záznamu je napriklad nevesta zaostrená ale jej družička, ktorá ju upravuje je už rozmazaná, a podobne. Fotoaparáty majú horšií záznam zvuku, preto sa to vo väčšine nahradí umiestnením mikrofónu v miestnosti. Pri takomto zázname nekorešponduje zvuk z dejom na obrazovke.

Video a fotografia majú svoje nezastupiteľné miesto pri takýchto udalostiach. Video nenahradí fotografiu a fotografia nenahradí video. Súčasťou ponuky je aj reportážne foto celého svadobného dňa.


Prostredie a atmosféru tvoríte Vy sami. Pre každého je reálne prostredie iné. Našou snahou je zachytiť atmosféru a umocniť pekné  momenty.
Svadobné video
Kameraman na svadbu
Video zo svadobného dňa
Stužková
Kameraman na stužkovú
Video zo stužkovej
Náučné videofilmy
Propagačné filmy
Videozáznamy
Webstránky
Návrh a relizácia
Fotografovanie
Grafické návrhy
Návrh lôg, vizitky
Propagačné materiály

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky