Svadobné video a foto Martin, kameraman na svadbu Martin - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Štúdio VMB
Prejsť na obsah
Svadobné video alebo kameraman na svadbu
Svadobný deň patrí medzi  najdôležitejšie dni v našom živote. Videozáznam z tohto dňa Vám pomôže  uchovať spomienky na tento nádherný deň stále živé. Ponúkame Vám  zhotovenie videozáznamu z Vašej svadby, s využitím 25 rokov skúsenosti  pri výrobe a spracovaní záznamov, dokumentov či propagačných filmov.

Samozrejmosťou  sú profesionálny, citlivý prístup a diskrétnosť. Našim cieľom je Vaša  spokojnosť. Na stretnutí Vám predvedieme ukážky už zrealizovaných prác a  ponúkneme možnosti pre spracovanie Vášho svadobného dňa. Preberieme  priebeh celého svadobné dňa po jednotlivých častiach. Prispôsobíme Vašim  predstavám a zvolíme najvhodnejšie možnosti spracovania s ohľadom na  prípadné špecifiká. Po stretnití budete mať predstavu ako bude Váš  svadobný záznam natočený a spracovaný.

Určite  máte svoju predstavu o cene záznamu. Ponúkame Vám možnosť cenu, spôsob  spracovania, či natáčania prispôsobiť Vašim potrebám či predstavám. Záruka na prácu.
Celý  proces od záznamu trojčipovou FullHD kamerou cez spracovanie je  prevádzané na profesionálnom technickom zariadení čo Vám zaistí vysokú a  profesionálnu kvalitu záznamu.
Poradíme vhodný formát aj ako si video archivovať. Záleží od Vami zvolenej kvality obrazu. Štandardný obraz tzv. SD, pre ktoré je vhodné  DVD a USB kľúč, disk, alebo FullHD, kde je vhodným médiom BD prípadne USB kľúč, alebo disk.

Na čo si dať pozor,  aby ste neboli sklamaný. Pri výbere kameramana, neprihliadajte len na  klip. Často sú svadobné klipy pekne spravené, ale okrem úvodu je to aj  jedniná spracovaná časť. Pozrite si celý reálny svadobný záznam, či je  spracovaný, či má pružný strih, či nie je zdĺhavý, či nechýbajú na  obraze časti hlavy. Veľa krát sa točí fotoaparátom, ktorý má malú hĺbku  ostrosti, ktorý je ideálny pre romantické klipy, ale nie pre záznam  svadobného dňa. Nedostakom takto vytvoreného záznamu je napriklad  nevesta zaostrená ale jej družička, ktorá ju upravuje je už rozmazaná, a  podobne. Fotoaparáty majú horšií záznam zvuku, preto sa to vo väčšine  nahradí umiestnením mikrofónu v miestnosti. Pri takomto zázname  nekorešponduje zvuk z dejom na obrazovke.

Video a fotografia  majú svoje nezastupiteľné miesto pri takýchto udalostiach. Video  nenahradí fotografiu a fotografia nenahradí video. Súčasťou ponuky je aj reportážne foto celého svadobného dňa.
Prostredie a atmosféru tvoríte Vy sami. Pre každého je reálne prostredie iné. Našou snahou je zachytiť atmosféru a umocniť pekné  momenty.
Návrat na obsah