Video a foto zo stužkovej - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Prejsť na obsah
Video zo stužkovej, alebo kameraman na stužkovú
Jedným z najdôležitejších chvíľ v živote mladého človeka je vstup do dospelosti. Toto obdobie je spojené s rôznymi skúškami, ale aj zábavou a medzi tie zábavnejšie  momenty patrí stužková slávnosť.

Dovoľte ponúknuť Vám dlhoročné skúsenosti pri výrobe a spracovaní videozáznamov aj na zhotovenie videozáznamu Vašej stužkovej slávnosti. Profesionálny a tvorivý prístup s ohľadom na špecifiká každej triedy sú samozrejmosťou. Záznam je celý zostrihaný, aby vo videu bolo všetko podstatné no video nebolo zdĺhavé a dej mal spád. Natáčanie je realizované kamerou nie fotoaparátom, ktorý nie je vhodný pre tento typ akcií.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť, preto všetky náležitosti dohodneme pred stužkovou. Na stretnutí Vám radi predvedieme ukážky zo zrealizovaných prác. Podrobne preberieme celý priebeh stužkovej po jednotlivých častiach v súvislosti s Vašimi predstavami a najvhodnejšími možnosťami spracovania. Po stretnutí budete vedieť z akých častí sa bude záznam skladať, aj akým spôsobom bude spracovaný. Našou snahou je zachytiť momenty Vášho vstupu do dospelosti čo najreálnejšie, zo zachovaním atmosféry. Záruka na prácu.

Na čo dať pozor aby ste neboli sklamaný z videa? Záznam by mal byť vyhotovený kamerou nie fotoaparátom. Fotoaparát je vhodný na umelecké zábery, kde ma byť zaostrený len jeden konkrétny objekt a okolie rozmazané. Pri stužkovej je vhodné mať zaostrenú celú scénu. Doporučujem, pozrieť celú reálnu stužkovú. Veľa krát je spracovaný len úvod, celá stužková má len letmý strih a stáva sa zdĺhavou a nudnou. V neposlednom rade je potrebné dohodnúť ako bude zachytený zvuk. Pri natáčaní fotoaparátom je vo väčšine umiestnený mikrofón niekde v priestore. Zvuk potom nekorešponduje s dejom pred fotoaparátom. Vhodné je zachytiť zvuk aj s mixážneho pultu aj z pred kamery. A podľa scény im určiť prioritu. Dajte pozor na zvuk z mixu pri častiach so zábavou. Zvuk z mixu je nevhodný, je síce krásny čistý zvuk, ale atmosféra je fuč.

Video aj fotografia majú svoje svoje nezastupiteľné miesto pri takýchto udalostiach. Video nenahradí fotografiu a fotografia nenahradí video. Ponúkame Vám fotografie na oznámenia, tablo vrátane nafotenie stužkovej slávnosti fotografom.

Stužková Martin
Stúžková Martin

Prostredie a atmosféru tvoríte Vy sami. Pre každého je reálne prostredie iné a jedinečné. Našou snahou je zachytiť atmosféru Vašej stužkovej slávnosti, bez potreby držať v ruke ovládač na pretáčanie. Ukážka je preto len neopakovateľná minulosť, ktorá už prebehla. Možnosti spracovania Vám radi ukážeme pri osobnom stretnutí.
Návrat na obsah