Navrh a výroba webstránok - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Prejsť na obsah
Návrh a výroba webstránok
Dnešná doba čerpá informácie hlavne z internetu. Preto ak podnikáme, alebo predávame nejaký tovar, či službu je nevyhnutné dať o sebe vedieť aj prostredníctvom internetu.

Radi Vám poradíme nájsť najvhodnejšie riešenie pre prezentáciu Vašej firmy prostredníctvom webovej stránky. Pripravíme pre Vás riešenie od návrhu loga, vizitky, hlavičkového papiera, propagačných materiálov pre rôzne média až po billboard.

V súčasnosti je zaujímavou alternatívou prezentácia prostredníctvom videosekvencií. Umiestnenie videa na internete má viac výhod – má veľkú výpovednú silu a to zlúčením vizuálnej zložky so zvukovou, čím klient nadobudne presnú predstavu o spôsobe výroby, vlastnostiach výrobku, výhodách služby a získa presnejšiu predstavu o Vašom produkte, potenciálnom výrobku. Pomôže Vám aj vo zviditeľnení a tým zvýšení návštevnosti Vašej webovej stránky.

K výrobe väčšiny webových stránok patria aj fotografie, ktoré je možné čerpať z Vašich zdrojov, alebo Vám fotografie urobíme, prípadne poradíme ako ich spraviť tak, aby vystihovali Vaše predstavy a potreby.

Pri štarte novej webovej stránky pre človeka neznalého problematiky vznikajú rôzne úskalia ako je vytvorenie najvhodnejšej domény, registrácia, webhosting (ktorý môže byť bezplatný), e-mailová adresa a s tým súvisiace nastavenia. Radi Vás týmito úskaliami prevedieme tak aby ste minimalizovali Vaše náklady a pritom naplnili svoj účel a predstavy.

Nemalým problémom pre "nezasväteného" býva nastavenie webstránky tak, aby ju vyhľadávače našli pri zadaní Vašej problematiky do vyhľadávača – čomu sa hovorí optimalizácia webových stránok. Nestačí mať "šikovnú" webstránku, ale dôležité je jej nájdenie vyhľadávačmi. Radi Vám pomôžeme aj pri riešení tohto problému.
Zrealizované webové stránky
Návrat na obsah