Videozáznamy rôzneho druhu - Študio VMB - svadobné video a foto Martin, kamera a foto na sužkovú

Prejsť na obsah
Videozáznamy z podujatí
Spoločenské a športové podujatia sú zaujímavé svojou jedinečnosťou aj v prípade, že sa každoročne, alebo v určitých intervaloch opakujú. Majú svoju jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru a priebeh so svojim zaujímavým programom, exkluzívnymi hosťami, jedinečnými víťazstvami či úsmevnými trapasmi. Preto je určite zaujímavé zachytiť tieto udalosti v krátkej reportáži, alebo zázname.

Bohaté skúsenosti nazbierané počas 25 rokov pri natáčaní rôznych dokumentov a záznamov môžeme zúročiť aj pri zázname Vašej akcie. Celý proces od záznamu trojčipovou kamerou cez spracovanie je prevádzané na profesionálnom technickom zariadení čo Vám zaistí vysokú a profesionálnu kvalitu záznamu. Záznam po dohode vieme doplniť rozhovormi so zujímavými ľudmi, hosťamí a suťažiacími.

Medzi najznámejšie zrealizované projekty patria: MS v naturálnej kulturistike, Miss Fitness, Turčianske hry, koncerty ZUŠ Martin, Miss stredných škôl, Znievske dni cyklistiky, Medzinárodný festival mládeže, DEEP danceleague, vegetariánsky ples,  "Doba prvej republiky"…
Časť zrealizovanch a zverjenených prác najdete na YouTube

V dnešnej dobe je zaujímavou formou aj krátky videoklip, ktorý v skratke vykresľuje čo sa udialo na akcií či podujatí. Jeho použitie je veľmi široké.

Dokumentárne, náučné a propagačné filmy

Táto kategória videoprogramov sa pripravuje v časovom predstihu. Pripravíme bodový, či orientačný scenár, tak aby spĺňal predstavy a potreby klienta. Účelom je zrozumiteľnou formou zhustiť informácie do krátkeho audiovizuálneho celku, ktorý môže byť využitý ako súčasť výkladu, alebo poskytovať informácie úplne samostatne zverejnením na internete a súčasne webovej stránke. Tento druh propagácie sa javí ako veľmi účinný pri propagovaní výrobkov. Pomáha pri zviditeľnení výrobku, služby a aj webovej stránky.

Veľmi dobre sa takéto programy osvedčili ako podporné programy pri postupe a ukážke masáži, alebo návode a postupe prác ako je tapetovanie, opravy vodovodných rozvodov, ukážke dovolenkových destinácii, ubytovacích možnosti a podobne. Výhodou oproti fotografii je, že môžete slovom dotvoriť klientovi predstavu a ponúknuť zaujímavou formou ďalšie služby či podporu.
Návrat na obsah